Pak para tragjedisë, dalin pamjet e përplasjes së avionit në tokë (VIDEO)
Autoritetet britanika kanë zbuluar të dhënat e hetimit nga tragjedia e verës së vitit 2015">2015 kur një avion i viteve '50 u përplas në tokë gjatë një airshow.

Ngjarja ndodhi verën e vitit 2015">2015 kur një avion u përplas në tokë duke varë 11 persona, të cilit kishin marrë pjesë në Shoreham Shoë.

Avioni i tipit "Haëker Hunter", prodhim britanik i viteve '50 humbi lartësi pas manovrave të gabuara të pilotit sipas autoriteteve dhe u përplas në tokë duke vrarë 11 persona. /albeu.com/
Shtuar më 18/01/2019, ora 11:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori