Pak cm larg vdekjes! Këta janë qitësit më të mirë në botë (VIDEO)
Kur ke armikun përballë, mund t'a godasësh disa herë deri sa ai të asgjësohet, por çështja ndryshon kur përballë teje është kolegu.

Një gabim dhe atij i kushton jetën. Kjo lloj qitjeje cilësohet si më e vështira gjatë stërvitjeve.

Momentet e mësipërme janë publikuar nga ambasada e SHBA-ve në Bejrut gjatë një stërvitjeje të njësive speciale të të dyja vendeve. /albeu.com/
Shtuar më 02/07/2017, ora 11:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori