Pacienti zgjohet nga i moshuari që e godiste me shkop (VIDEO)
Taylor Parkinson, që ishte shtrirë në një spital në Mançester të Anglisë, ka mbetur i habitur me skenën që ndodhte në dhomë.
Pacienti 33-vjeçar e ka filmuar momentin kur një i moshuar e goditi me shkop një tjetër, që po flinte.

Ky i fundit është zgjuar nga dhimbjet dhe nisi të bërtiste, ndërsa e pyeste se çfarë po bënte. Aty kanë shkuar infermierët, në mënyrë që ta qetësojnë situatën.

“Ata ishin përleshur me herët. Ai e priti derisa e zuri gjumi, për ta goditur befasisht. Më dukej situatë qesharake”, ka thënë Parkinson. /albeu.com/
Shtuar më 17/03/2018, ora 22:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori