Orgji me 5 femra në hotel, del videoja tronditëse e politikanit të njohur (VIDEO)
Një video-skandal i një politikani të martuar ka tronditur korridoret e politikës në Brazil.

Fjala është për Joao Doria, kandidat për guvernator në Sao Paulo, i cili është filmuar në një orgji me 5 femra në një hotel. Femrat e veshura vetëm me të brendshme i kryejnë shërbime seksuale burrit të shtrirë në krevat.

Pamjet janë shpërndarë mijëra herë që kur u publikuan këtë të premte, vetëm pak ditë larg zgjedhjeve të qeverisë këtë të dielë.

Por vetë Joao Doria ka mohuar në mënyrë kategorike të jetë ai në video dhe këmbëngul që ky është një thashetheme i përhapur nga kundërshtari i tij politik França.

Votuesit në Brazil janë ndarë 50-50 nëse Doria është në të vërtetë personi që duket në video, duke pranuar një favor seksual nga një grua në sytë e katër të tjerave.

Kjo nuk është konfirmuar ende, por ngjashmëri e personazhit në video me politikanin e martuar është e frikshme dhe duket të themi që Doria nuk ka vëlla binjak.
Shtuar më 25/10/2018, ora 15:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori