Olta Gixhari kërcen në rrugët e Spanjës, të pranishimit nuk ja ndajnë sytë (VIDEO)
Olta Gixhari është një prej aktoreve më të njohura dhe më të përfolura në vendin tonë. Momentalisht aktroja ndodhet në Spanjë, ku është duke shijuar pushimet.

Shpesh herë, ajo ka publikuar foto mjaft provokuese ku nuk ka lënë shumë hapësira për imagjinatë.

Ndërsa së fundmi aktorja ka publikuar një video ku shfaqte duke vallëzuar në mënyrë mjaft joshëse dhe duke fërshëllyer.

Veshur ajo mbante një fund të bardh, i cili i tregonte gati të gjitha format dhe një bluzë të bardh mjaft të shkurtër.

Në këtë video Olta shfaqet duke u tundur dhe shkundur dhe personi që i binte kitarës afër saj nuk ia ndan sytë për asnjë çast.

Mesa duket Olta Gixhari e ka hutuar atë me format e saja.
Shtuar më 31/07/2019, ora 17:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori