Tahiri reagon ndaj dënimi: Ndiqni LIVE konferencën
Olsi Bylyku "konkurron" Mihal Kokëdhimën, cilit version i jepni 5 yje (VIDEO)
View this post on Instagram

Si qendron e verteta...

A post shared by Olsi Bylyku (@olsibylyku1) on

Një video e publikuar pak ditë më parë, ku shihej qartë sulmi ndaj turistëve spanjollë nga pronari i lokalit Mihal kokëdhima, është bërë virale në rrjet.

Përveç analizavese cfarë ndodhi, rrjeti po "shpërthen" nga të quajturat "meme" si dhe nga video ku ironizohet sjellja e Kokëdhimës.

Artisti i njohur Olsi Byluku ka sjellë versionin e tij. ai qëndron i shtrirë në shamin e përparmë të një makine në ecje, dhe gjuan me grusht mbi xham.

Por e vërteta ishte diçka ndryshe këtë rradhë. Olsi i jep telefonin mikut të tij, që supozohet në këtë rast të ishte turist.
Shtuar më 20/08/2019, ora 10:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori