Olsi Bylyku i futet në dhomë Eni Koçit (VIDEO)
Ne nuk e dinim, por Eni Koci dhe Olsi Bylyku njihen dhe madje do tw sjellin edhe njw kwngw bashkw.

Ka qenw Eni qw e ka treguar me njw postim nw Instagram.

Ajo ka publikuar pak më parë një video të shkëputur nga xhirimet e klipit ku ajo shfaqet e shtrirë në krevat, ndërkohë që Olsi futet në dhomë dhe e tremb atë duke i ndezur një zjarr.

Kjo video ka shkrirë së qeshuri ndjekësit, të cilët kanë treguar se mezi po e presin këtë bashkëpunim. /albeu.com/

Shtuar më 12/02/2019, ora 20:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori