"Obobo e futi brenda Saimirin ajo", vajzat e "Love Story" harrojnë që janë para kamerave (VIDEO)
Pas spektaklit, Enxhëll, Ariana dhe Suela dhanë një intervistë për "Daily Love Story", ku komentuan takimin e Enxhit në spa dhe prapaskenat.

“Enxhi di çfarë do, i bën zgjedhjet vet. Mos qesh, nuk është për të qeshur”, tha Enxhëll, teksa Ariana nisi të qeshte. Nga ana tjetër, Ariana u shpreh se edhe ajo di të bëjë masazh shumë mirë. “Unë di të bëj masazh shumë mirë. Saimiri u lodh shumë atë ditë duke notuar, duke lozur me ne", tha Ariana.

Në një moment Suela vuri re nga larg Saimirin dhe tha "Sa i mirë që është". "Obobooo e futi brenda Saimirin ajo, hajde moj këtu ti!”, u hodh Ariana ndërkohë që njëra nga vajzat siç duket e mori Saimirin veç.
Shtuar më 04/12/2020, ora 14:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori