Objekti misterioz ndriçon qiellin e Kanadasë (VIDEO)


Qielli kanadez u ndriçua nga një objekt i çuditshëm mbrëmjen e të hënës kur një dritë e fuqishme u shfaq mbi British Columbia.

Dëshmitarët okularë shprehen se nuk janë të sigurt nëse bëhej fjalë për një meteor apo diçka tjetër.

Pamjet e sigurisë gjithashtu kapën objektin dhe momentin e rrëzimit, duke shtuar se nuk ishin në gjendje ta verifikonin.

Nuk ka pasur konfirmim nëse ëhej fajël për një meteor apo jo. /albeu.com/

Shtuar më 07/09/2017, ora 22:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori