Objekti i çuditshëm kalon në qiellin Dubait (VIDEO)


Një objekt i çuditshëm është shfaqur në mes të natës në Dubai, duke i lënë të gjithë pa fjalë. Dukej si dritë e bardhë që lëvizteqiell me një shpejtësi marramendëse.

Pamjet kanë vënë në dyshime njerëzit duke menduar se mund të jetë meteor ose satelit. Nuk është gjetur akoma një përgjigje e tillë, gjithashtu mësohet nuk ka shkaktuar asnjë dëm për njerëzit.

Ka pasur raste që e kanë quajtur yll të magjishëm dhe e kanë pëlqyer këtë objektlëvizte i lirë në qiell të hapur. /albeu.com/
Shtuar më 20/10/2017, ora 16:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori