Obama Show: Si do jem pas 4 vitesh (VIDEO)
Barack Obama
Obama bën show në takimin me korespondentët e huaj dhe gazetarët në Shtëpinë e Bardhë, përpara yjeve të Hollywood-it, nga George Clooney tek Steven Spielberg kur tregon mbi një ekran të madh gjigand foton e tij që e tregonin allegro dhe të kënaqur ( dhe mbi të gjitha pa asnjë thinj) para katër vitesh, kur sapo u bë president në Shtëpinë e Bardhë.

" Para katër vitesh isha kështu", ka thënë ai, pastaj me një foto tjetër aktuale të vetën sqaron: " tani jam kështu" dhe në fund ka treguar për publikun se si do të bëhet pas katër vjetësh, duke treguar foton e Morgan Freeman aktorit të famshëm 75 vjecar. /albeu.com/
Shtuar më 30/04/2012, ora 09:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori