“O Zot më merr atje lart”, shqiptari “tmerron” banorët në mes të rrugës në Itali (VIDEO)
Në këtë video shfaqet një skenë te frikshme, ne te cilen është përfshire një shtetas shqiptar, i cili ka tronditur banorët e Varese në Itali.

Shqiptari, identiteti i të cilit nuk bëhet me dije nga mediat italiane qe kane raportuar lajmin, punonte si shpërndarës kafeje.
Ai ka dale jashtë kontrollit dhe është shtrirë në rrugën “Parini 25” në Gallarate duke ulëritur, sulmuar kalimtarët dhe makinat që kalonin. Gjithashtu ai ka sulmuar dhe pronarin e një lokali si dhe ka thyer xhamat e disa ndërtesave.

Në videon e publikuar nga mediat italiane duket shqiptari i shtrirë në tokë teksa bërtet me të madhe ‘Ndihmë ! Ndihmë! O zot i madh më merr atje lart”.

Dy policë i kanë vendosur prangat, por e kane pasur shumë të vështirë dhe si ndihmë kanë përdorur sprajt dhe piper djegës.
Në ndihmë të policisë kanë ardhur edhe disa kalimtarë./Albeu.com/

Shtuar më 24/02/2017, ora 19:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori