“Nxirreni shpejt”/ Ja momenti ku shpëtohet shoferja në Vlorë (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Këtë të martë rreth orës 17:50 në hyrje të qytetit të Vlorës ka ndodhur një aksident rrugor ku mbeti e plagosur një vajzë 26 vjeçe.

Përplasja e dy automjeteve ndodhi pranë vendit të quajtur “Pusi i Mezinit”, ku në aksident u përfshinë një automjet tip Nisanautoveturë, me targë AA 879 J X, me drejtues shtetasen J.L., 26 vjeçe, dhe një Nisan-karoceri, me targë AA 294 MZ, me drejtues shtetasin Xh.Sh., rreth 45 vjeç, banues në Vlorë.

Për pasojë është dëmtuar rëndë shtetësia J.L., e cila u dërgua në Spitalin e Vlorës. Policia ka shoqëruar drejtuesin e mjetin tjetër të përfshirë në këtë përplasje, shtetasin Xh.Sh., me qëllim sqarimin e rrethanave të aksidentit./Albeu.com/
Shtuar më 13/12/2016, ora 22:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.