Nusja rome i dhuron "temena" Memli Krasniqit (VIDEO)
Ministri i Kulturës, Memli Krasniqi ka qenë mysafir në një dasmë të komunitetit rom në Prizren.

Krasniqi i uroi çiftit për martesën dhe nuses së re madje i ndau edhe një bakshish.

Nusja e re "ia ktheu" me një dhuratë të veçantë, me një "temena"./albeu.com/
Shtuar më 25/10/2014, ora 17:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori