"Nuk është siç duket!" Bora Zemani publikon videon intime me Donald Veshajn (VIDEO)
Ata janë përfolur prej kohësh për romancën e tyre dhe janë padyshim një ndër dyshet më të komentuara të momentit.

Pak kohë më parë në një intervistë për revistën “Living”, Donaldi u pyet sesi Bora e bëri për vete dhe ai u përgjigj me vetëm një fjalë: “Komunikimi”!

Pas nisjes së bashkëjetesës çifti i njohur i televizionit po shkon drejt zyrtarizimit të marrëdhënies dhe ndoshta shumë shpejt do të dëgjojmë të tjera lajme të mira për të!

Dhe ja sot, një video intime e tyre duket se konfirmoi gjithçka, të paktën deri në momentin kur para shtratit të tyre shfaqej ekipi i xhirimit të emisionit “3shat”.

“Prap nuk është ashtu sic duket”, shprehet Bora në koment.

Shtuar më 31/12/2019, ora 16:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori