Njihuni me gorillën që ecën si njeri (VIDEO)
Pëlqej
Një gorillë mashkull në kopshtin zoologjik të Filadelfias është ndryshe nga të tjerat.

Gorilla ecën si njeri dhesigurohet që t'i ketë duart e pastra para darkës.

Video e publikuar ka bërë xhiron e rrjteve sociale dhe ka tërhequr vëmendjen e përdoruesve të rrjetit, përcjell albeu.com

Kur Louis ka në duar ushqimin ai ecën drejt si një njeri për të mbajtur ushqimin dhe duart e tij të pastra.

Louis madje është i gatshëm të bëjë selfie me mysafirët qe vijnë për ta parë atë. /albeu.com/


Shtuar më 20/03/2018, ora 17:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori