Njeriu që nxjerr sytë jashtë (VIDEO)
Britaniku John Edward Doyle arrin të bëjë lëvizje të çuditshme të syve, duke i “i nxjerrë sytë jashtë vendit”.

Doyle ka xhiruar një video të cilën më pas e ka publikuar në Youtube dhe falë kësaj videoje, ai është ftuar të jetë pjesëmarrës në një emision televiziv amerikan.

Doyle nuk mjatohet me kaq por thotë se ai duhet të përshihet në Librin e Rekordeve Guinness pasi ka thyer rekordin duke nxjerrë sytë jashtë deri në 12 milimetra. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2013, ora 16:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori