Tahiri reagon ndaj dënimi: Ndiqni LIVE konferencën
Një tmerr i vërtetë, shpërthimi i pikës së karburantit plagos 18 persona (VIDEO)
Ky është momenti tronditës kur një stacion benzine shpërtheu në një rrugë në Kamboxhi.

Si pasojë e shpërthimit mbetën të plagosur 13 persona, ky prej tyre një mësuese britanike dhe kolegia e saj amerikane janë në gjendje të rëndë për jetë.

Pamjet filmike tregojnë se si stacioni i benzinës shpërtheu në flakë kur një kamion cisternë që transportonte 440 litra karburant u ndez gjatë dërgimit të karburantit në rezervuarin e depozitimit.

Ndërkohë policia është vënë në ndjekë të pronarit të karburanti i cili e kishte ngritur në mënyrë ilegale.
Shtuar më 19/08/2019, ora 12:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori