Një thes me dollar, shuma e frikshme që u hodh për këngëtarin shqiptar në SHBA
Pëlqej
Gëzim Nika bëri 35 vjet që prej daljes së parë në skenë dhe kjo ka qenë një ngjarje e madhe për komunitetin e shqiptarëve në SHBA, të cilët e kanë festuar më se miri duke hedhur shuma të konsiderueshme parash ndërsa ai këndonte.

Pamjet e publikuararrjetet sociale tregojnë se në fund fare, këngëtari iku me një thes me dollar nga skena.

"Prandaj njerëzit duan të vijnë në Amerikë"., thonë personat që po filmojnë skenën. /albeu.com/
Shtuar më 07/12/2017, ora 12:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori