Një rrëfim...sesa larg dhe sa afër jemi me njëri-tjetrin (VIDEO)
Shqipëria është një vend, që njeh diferenca të skajshme në mirëqënie.

Fëmijët dhe adoleshentët në Shqipëri nuk rriten të gjithë njëlloj.

Ka fëmijë që rriten në skamje dhe nga ata që rriten me të gjitha të mirat.

Kjo video, e realizuar nga Lorin Terezi pasqyron këtë realitet, atë se jeta nuk është e njëjtë e drejtë me të gjithë.

Videoja e titulluar “Mungesa” ka dy personazhë, një vajzë të pasur dhe një të varfër.

Për më tepër shihni videon, e cila tregon një pjesë të realitetit social shqiptar. /albeu.com/
Shtuar më 27/04/2015, ora 20:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori