Njė pijanec nė autobus (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Kryen nevojat personale, bėn pak zhurmė, mė pas tėrheq vėmendjen e shoferit duke tentuar tė marrė nė dorė edhe drejtimin e autobusit.

Kėtė gjė bėn njė i dehur gjatė udhėtimit tė tij nė njė nga autobusėt urbanė nė Kinė, ndėrsa video ėshtė xhiruar nga kamera e vendosur nė autobus. /albeu.com/
Shtuar më 11/04/2013, ora 11:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.