Një minifilm me grabitje dhe maska, del më në fund videoklipi i Kidës (VIDEO)
Pasi lajmëroi se ka mbledhur vajzat më seksi të showbizit shqiptar dhe kosovar, si Kejvina, Megi Pojani apo Arta Elezi, të gjithë mezi po prisnin këngën e fundit të Kidës.

Më në fund pritjes i erdhi fundi dhe në orët e vonanatën këngëtarja ka publikuar këngën "Edhe sa".

Klipi është një minifilm me rrëmbime, armë dhe maska, siç e shihni edhe në vidon e bashkangjiur./albeu.com/
Shtuar më 02/09/2020, ora 08:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori