Një mënyrë e veçantë për të shkuar drejtë altarit (VIDEO)
Pëlqej
Lauren Bushar dhe Ben Youngkin vendosën të shmangnin mënyrën tradicionale të martesës duke ecur drejt altarit në këmbë. Çifti zgjodhi të fluturonte përmes litarëve për tu afruar tek altari ku i prisnin të ftuarit.

Çifti nga Carolina e Veriut i mahnitën mysafirët me gjestin e tyre. /albeu.com/
Shtuar më 02/10/2013, ora 11:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori