Një mama seksi si Nora Istrefi, i "vë flakën" teksa kërcen 'twerk' (VIDEO)
Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të dashura dhe më të pëlqyera në showbizin shqiptar. Këngëtarja, nënë e një vajze shpesh tërheq vëmendje dhe për shkak të linjave trupore tepër të hijshme.

Së fundmi Nora ka mbajtur një koncert, ku përvecc se ka ndezur atmosferën me zërin e saj brilant, ka "ccmendur" ndjekësit me kërcimin teksa kërcente "twerk".

E veshur me një kostum të shkurtër që shëndrit, duke nxjerrë në pah trupin perfekt Nora ka lënë gojë hapur fansat e saj të zjarrtë.

Shtuar më 17/08/2019, ora 10:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori