Nissan teston makinën që vetëpastrohet (VIDEO-FOTO)
Shumë shpejt lavazhet e makinave do i përkasin të shkuarës. Gjiganti japonez i makinave, Nissan, ka shpikuar makinën që vetëpastrohet. Bëhet fjalë për një bojë inovative me teknologjinë nano që do i shtohet makinës suaj, nëse e dëshironi, dhe do të kushtojë rreth 750 dollarë.

Kjo bojë njihet edhe si hidro- fobike, që do të thotë se nuk e mban ujin dhe vajin. /albeu.com/
Nissan teston makinën që vetëpastrohet

Shtuar më 25/04/2014, ora 10:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori