Nisën ta ngacmonin, kamarierja nevrikoset dhe "i jep" burrave leksion në arte marciale (VIDEO)
Një ngjarje e pazakontë është shënuar në Kinë.

Në Kinë është shënuar një ngjarje e pazakontë.

Një kamariere, ka sulmuar rëndë dy klientë të cilët pasi kishin konsumuar disa gota me alkool, nisën të ngacmonin vajzën.

Kur këto ngacmime po ktheheshin në një shqetësim, vajza reagoi ndaj tyre me arte marciale, duke bërë që ato ta paguanin shumë shtrenjtë arrogancën e tyre mashkullore.
Shtuar më 23/10/2020, ora 20:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori