Ngacmoi një kalimtare, dënohet me tre vite burg pas videos virale (VIDEO)
Pëlqej
Kamerat e sigurisë në një rrugë në Qena të Egjiptit, kanë aritur të kapin momentin kur një kalimtare rasti, u ngacmua prej një perversi.

Por, ishte ky i fundit që e pësoi më së keqi, pasi 20-vjeçarja iu kundërvu me çantë dhe pamjet u shpërndanë më pas në internet.

I njohur vetëm si Islam Sh. është dënuar për këtë rast me tri vite burg, nën akuzën për ngacmim seksual dhe shkelje integriteti.

Në anën tjetër, pamjet që po bëjnë xhiro në formë virale, janë përdorur nga organizata për të drejtat e grave, për të treguar se çfarë mund të pësojnë ngacmuesit seksual. /albeu.com/
Shtuar më 19/02/2018, ora 22:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori