Nëna tërheq zvarrë me motorr djalin e saj (VIDEO)
Pëlqej
Një djalë i vogël u lidh pas një motorri nga nëna e tij dhe u tërhoq zvarrë në një rrugë në jug-perëndim të Kinës.

Nëna pretendonte se ajo po e dënonte djalin e saj sepse ai ishte sjellë keq dhe nuk e dëgjonte, përcjell albeu.com

Një shikues që dëshmoi incidentin e tmerrshëm u përpoq ta ndalonte nga abuzimi me djalin e saj, por u njoftua nga nëna që tha se e kishte bërë këtë për ditë të tëra.

Djali i vogël, mosha e të cilit nuk është zbuluar, mund të shihet i shtrirë në tokë me të dy duart e tij të lidhura pas motorrit. /albeu.com/Shtuar më 18/01/2018, ora 16:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori