Nëna e re lind krejt papritmas në mes të rrugës (VIDEO)
Një video tronditëse tregon një grua që lind krjet pa pritur në mes të rrugës teksa ishte duke bërë pazarin dhe më pas sikur të mos kishte ndodhur asgjë e pazakontë largohet për në shtëpi me fëmijën e saj të porsalindur.

Lindja ndodhi jashtë një pazari me njerëz të shumtë.

Foshnja ka ardhur në botë dhe ka rrëshqitur në këmbët e nënës së re, ndërsa dëgjohen zëra të shqetësuar duke bërë thirrje për ndihmë.
Lindja dramatike ka ndodhur në në qytetin e Yunfu në Kinën jugore, ku shikuesit e habitur panë mbërritjen e papritur të të porsalindurit në mes të rrugës, shkruan The Mirror, përcjell albeu.

Nëna e re filloi të bërtiste në momentin që kuptoi se i plasën ujërat Ajo filloi të bërtiste pasi pa se i dhe vetëm disa sekonda më vonë, bebja erdhi, duke lënë veshjen e saj të njollosur nga gjaku.

Përkundër përvojës, gruaja – e cila besohet të jetë nën të 30-at – refuzoi një udhëtim në spital për kontrolle të mëtejshme, duke zgjedhur që të shkonte në shtëpi me fëmijën në një krah dhe pazarin e bërë në tjetrin.

Ambulanca dhe infermierët mbërritën menjëherë për ndihmë, duke ndihmuar për prerjen e kordonit. /albeu.com/


Shtuar më 05/09/2017, ora 19:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori