Nëna e këlyshve vdes, lopa i ushqen me qumësht (VIDEO)
Një rast i rrallë ka ndodhur në Indi, ku shihen katër këlyshë që ushqeheshin nga gjinjtë e një lope.

Nëna e këlyshëve ka ngordhur nga një aksident, dhe instikti natyror i lopës, bëri që ajo të ulet dhe t’i ushqej ata me qumështin e saj./albeu.com/
Shtuar më 30/03/2019, ora 16:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori