Nëna dëgjon të bërtitura nga dhoma e vajzës, shkon aty dhe e gjen kështu (VIDEO)
Pëlqej
Një nënë që po priste të lindte fëmijën e tyre është çuditur nga mënyra se si e ka gjetur vajzën e madhe në dhomën e saj.

Ajo iu drejtua dhomës së vajzës pasi dëgjoi të bërtitura prej andej, raporton Albeu.com.

Por, pasi pa që nuk kishte ndodhur asgjë e keqe, nëna merr celularin dhe filmon vajzën, e cila po imitonte momentin e lindjes së një fëmije. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2018, ora 16:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori