"Në zemër të mbaj", Vedat Ademi dhe Yllka Kuqi (VIDEO)
Vedat Ademi dhe Yllka Kuqi vijnë me një hit të ri në prag të stinës së verës. Këngëtarët nga Kosova, ndryshe nga çfarë ndodh në këtë stinë ku preferohen këngët ritmike, vijnë me një baladë të titulluar "Në zemër të mbaj".

Teksti i këngës është shkruar nga Kledi Bahiti, ndërsa muzika është produkt i Endrit Mumajesi-t. /albeu.com/
Shtuar më 24/05/2013, ora 16:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori