Në shtëpinë e Cristiano Ronaldo (VIDEO)
Ju prezantojmë me shtëpinë e Cristiano Ronaldos në Madrid. Futbollisti portugezfiton 11 milionë Sterlina me Realin e Madridit dhe ska se si të mos ketë një shtëpi të tillë.

Banesa e tij ndodhet në periferi të kryeqytetit spanjoll dhe ka disa qindra metra katrorë hapësirë. Miqtë më të mirë të CR7-ës kur ndodhet në shtëpi janë qentë e tij.

Githashtu kampioni portugez ka edhe një pishinë por dhe shumë gjëra të tjera luksi.

Për më shumë ... ndiqni videon. /albeu.com/Shtuar më 04/11/2011, ora 18:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori