Në Kaliforni qeni luan top me elefantin (FOTO-VIDEO)
Për një qen nuk është çudi që të pëlqejë të luajë me top, por për një elefant!? Në fotot më lartë do të shihni elefantin 32 vjeçar afrikan i cili shfaqet duke luajtur në lumë së bashku me mikun e tij në Jug të Kalifornisë.

Gjatë kohës që elefanti hedh topin në ujë, qeni Bella që ndodhet në trupin e kafshës gjigande hidhet në ujë për ta kapur atë.

E gjithë ajo çka ofrojnë këto dy kafshë është një pamje argëtuese dhe gazmore. Elefanti peshon rreth katër tonë. /albeu.com/
Në Kaliforni qeni luan me top me elefantin

Shtuar më 16/09/2013, ora 15:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori