Ndiqni LIVE seancën konstituive të Kuvendit të Kosovës (VIDEO)
Sapo ka filluar seanca konstituive e KuvenditKosovës, ku deputetët kanë hyrë në sallë dhe tashmë kanë filluar fjalimet.

Aktualisht është duke folur Enver Hoxhaj nga PAN.
Shtuar më 24/08/2017, ora 10:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori