Ndiqni LIVE çfarë po ndodh pas shpërthimit të fuqishëm në Manhattan (VIDEO)
Pëlqej
Një shpërthim i pak minutave më parë në një stacion autobusi në Manhatan ka alarmuar autoritetet. Mediat ndërkombëtare raportojnë për mbylljen e disa rrugëve, ndërsa mësohet se ka edhe të plagosur.

Deri më tani nuk është e qartë se çfarë ka ndodhur në këtë stacion autobusi, por mjaft qytetarë kanë raportuar pranë policisë së aty dëgjuan shpërthim dhe se kishin parë të plagosur. /albeu.com/
Shtuar më 11/12/2017, ora 15:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori