NDIQENI LIVE: Cerëmonia e inagurimit të Presidencës së Donald Trump (VIDEO)
UPDATE- Cerëmonia e marrjes së presidencës nga Donald Trump është në kulmin e saj kur ky i fundit është duke bërë betimin.

Pamjet kur presidenti i zgjedhur Donald Trump dhe bashkëshortja e tij Melanie arritën në Shtëpinë e Bardhë po bëjnë xhiron e botës.

Ashtu siç ka qenë tradita, Donald dhe Melanie u pritën nga Barak Obama dhe Mishele.

Melania Trump dha bashkeshortja e Obamës u përqafuan para se kjo e fundit t’i dorëzonte një kuti me dhuratë Melanisë. /Albeu.com/

Shtuar më 20/01/2017, ora 18:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori