Na u bë zemra mal, aktorja e serialit “Casa del Papel” flet për Tiranën në këtë video! (VIDEO)

Seriali spanjoll më i famshëm i momentit, “Casa Del Papel”, ose “Money Heist”, po bën bujë anembanë botës.

I trensmetuar nga Netflix, ky serial ka thyer rekordet e shikueshmërisë me historinë e një grupi grabitësisht të bankës më të madhe në Spanjë.

Në një video të fundit, ky serial do të bëhet edhe më i famshëm kur të shihni teksa aktorja e njohur Alba Flores që luan rolin e Nairob-it, flet për Tiranën.

Ajo e njeh kryeqytetin shqiptar dhe në pyetjen se kë qytet do të zgjidhte, vendosi për Tiranën, si kryeqyteti i Shqipërisë.

Jo më larg se dje, aktori serb Darko Peric, që luan rolin e Helsinki-t në serial, ndau me ndjekësit e tij në Instagram një foto me kastin e aktorëve të serialit, ku ka falenderuar edhe në shqip.

position:relative;padding-bottom:177.813%;">
Shtuar më 21/07/2019, ora 12:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori