Saimir Kodra feston ditëlindjen, "Stop" i bën surprizën e bukur live (VIDEO)
Ditën e djeshme gazetari Saimir Kodra feston ditëlindjen. Ai mbush 46 vjeç dhe këtë mbrëmje është surprizuar nga stafi i emisionit "Stop", kolegu Gentian Zenelaj dhe velinat.

Me rastin e ditëlindjes ata e suprizuan Saimirin në studio, duke sjellë tortën e ditëlindjes së bashku me një tufë lulesh.

Saimiri tregoi për herë të parë vitin e tij të lindjes duke e lënë audiencën t'i bënte vetë llogaritë për moshën.

Ditën e sotme gazetari Saimir Kodra feston ditëlindjen. Ai mbush 46 vjeç dhe këtë mbrëmje është surprizuar nga stafi i emisionit "Stop", kolegu Gentian Zenelaj dhe velinat.

Me rastin e ditëlindjes ata e suprizuan Saimirin në studio, duke sjellë tortën e ditëlindjes së bashku me një tufë lulesh.


Saimiri tregoi për herë të parë vitin e tij të lindjes duke e lënë audiencën t'i bënte vetë llogaritë për moshën.

Shtuar më 12/02/2020, ora 08:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori