Mustafa shprehet i bindur: Demarkacioni kalon (VIDEO)
Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa dhe partia e tij, kanë shënuar 27 vjetorin e themelimit të degës së Lidhjes Demokratike të Kosovëspartisë në këtë vend.

Gjatë fjalës së tij, Mustafa bëri me dije se është përgjegjësie madhe të qeverisësh vendin që ka shumë sfida përpara.

Mustafa foli edhe për Demarkacionin me Malin e Zi, për të cilin u shpreh i bindur se do të kalojë dhe se qytetarët e Kosovës do të udhëtojnë pa viza, transmeton "Klan Kosova". /albeu.com/
Shtuar më 26/02/2017, ora 08:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori