Mustafa: Ibrahim Rugova e dinte për veprimtarinë e Zahir Pajazitit (VIDEO)
Ish-komandanti i Zonës Operative të Llapit, Rrustem Mustafa, i cili është i ftuar në emisionin "Personale" të "TV Dukagjinit", ku ka folur në detaje për Zahir Pajazitin dhe për lidhjet që zona e Llapit kishte me Ibrahim Rugovën.

Ai gjithashtu tregon se si është jeta e një të dënuari për krime lufte, por shton se kurrsesi nuk do të pranonte të hiqte dorë nga përgjegjësia komanduese në zonën e tij.

Këto dhe shumë të tjera ndiqni në linkun e mëposhtëm. /albeu.com/


Shtuar më 05/02/2017, ora 12:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori