"Musa Xhaferi ta marrë për grua Ermira Mehmetin" (VIDEO)
Në emisionin "Pasdite në Top Channel" është zhvilluar një debat lidhur me audio-incizimin e publikuar të bisedës mes deputetes te BDI-se Ermira Mehmetit dhe (ish) zv-kryeministrit Musa Xhaferit.

"Po të jetë i ndershëm ai burrë duhet ta marrë për grua atë. Le ti bëjë shtatë gra po të dojë. Duhet ta marrë që ti heqë turpin qe ka marrë ajo grua me vete", ka thënë një prej të fturave në emision.

Ai shtoi se, tashmë Ermira Mehmeti është e vdekur politikisht, ndërsa po të jetë i ndershëm ai burrë, atëherë ai duhet ta marrë për grua Ermirën, përcjell Portali Albeu.

Ndërkohë, dy emrat e përfolur, Mehmeti dhe Xhaferi, më parë kanë e kanë quajtur këtë përgjim një montazh. /albeu.com/
Shtuar më 03/04/2016, ora 14:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori