Mukovski refuzon t’i ketë hapur dyert e Kuvendit më 27 prill (VIDEO)
Deputeti i VMRO-DPMNE-së Kërste Mukovski i cili në incizimet e 27 prillit shihet duke i hapur dyert dhe duke hequr traun e portës kryesore për protestuesit e dhunshëm, demanton të ketë bërë një veprim të tillë.

Ndonëse pamjet flasin vetë, Mukovski thotë se akuzat ndaj tij nuk janë të vërteta.

Gazetari e pyet disa here se kush i dha urdhër përmes telefonit që t’i hapnin dyert e Kuvendit, por Mukovski, nervoz, e shtynë gazetarin duke mos iu përgjigjur. /albeu.com/
Shtuar më 03/07/2017, ora 22:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori