Mrekullia e bërë përmes grimit (VIDEO)
djegia në fëmijëri i kishte lënë shenja në të gjithë trupin Shalom Nchom nga Nigeria.

Ngjarja fatkeqe kishte ndodhur kur ajo ishte vetëm nëntë vjeçe, gjatë një aksidenti të rëndë që Nchom kishte pësuar në dyqanin e naftës së familjes së saj.

Për shkak të djegieve dhe shenjave ajo përqeshej shumë nga fëmijët e tjerë në shkollë. Tashmë duket se përmes grimit ajo ka arritur ta gjejë zgjidhje për të pasur një pamje sa më të kuruar. /albeu.com/


Shtuar më 03/03/2016, ora 13:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori