MREKULLI/ A e keni dëgjuar kolonën zanore të Game of Thrones me instrumenta tradicionale shqiptare? (VIDEO)
Pëlqej
"Game of Thrones" është një ndër serialet më të ndjekura në botë, por një grup të talentuarish në instrumentet tradicionale shqiptare kanë menduar ta "shqiptarizojnë" kolonën zanore të tij.

Ndiqeni dhe mahnituni me melodinë e mrekullueshme të fyellit, lahutës, daulles dhe çiftelisë. /albeu.com/
Shtuar më 23/09/2017, ora 15:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori