Motorola nxjerr në treg orën inteligjente Moto 360 (VIDEO)
Motorola nxjerrtreg orën inteligjente Moto 360 e cila do të vijë me një çmim prej 249,99 dollarë. Ajo ka një ekran 1.56 inç me rezolucion 320×290 dhe dendësi pixelash prej 205 ppi.

Ekrani i saj është i pajisur me mbrojtjen që ofron Corning Gorilla Glass 3. Moto 360 ka një proçesor TI OMAP 3, 4 GB hapësirë të dhënash dhe 512 MB RAM. Pajisja në fjalë mund të mbajë bateri deri në 12 orë. Bateria ka një kapacitet prej 320 mAh dhe mund të ngarkohet përmes valëve wireless.
Shtuar më 06/09/2014, ora 12:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori