Motori i avionit përplas në tokë fëmijën, dëfrimi kthehet në lot (VIDEO)
Një incident i pabesueshëm ka ndodhur gjatë ngritjes së një avioni në aeroportin e Skiathosit në Greqi.

Një fëmijë i huaj, që ishte me prindërit e tij për pushime në ishull, është flakur disa metra tutje nga avioni që po ngrihej në aeroportin e ishullit dhe është plagosur.

12-vjeçari ishte me prindërit e tij që po bënin video dhe foto në momentin e shkëputjes së avionit nga toka.

Por gazi i fuqishëm e hodhi atë disa metra larg duke i shkaktuar lëndime.

Fëmija u dërgua menjëhërë në Qëndrën Shëndetësore të Skiathos dhe më pas, nën kujdesin e Autoritetit të Portit, u transportua me një barkë private në spitalin e Volosit.
Shtuar më 23/08/2018, ora 15:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori