Moti i keq, tensioni lartë djeg shtëpinë (VIDEO)
Reshjet e dendura të shiut si dhe era e fuqishme ka shkaktuar jo pak kaos në kryeqytet, duke krijuar përmbytje, ndërkohë që në disa zona ka pasur shkpëutje të enërgjisë elektrike.

Një kabull tensioni ka marrë flakë në një shtëpi, në Babrru të Tiranës.

Si pasojë e tensionit të lartë një pjesë e banesës është përfshirë nga flakët, ndërkohë banorët shprhen se askush nuk i ka ndihmuar nga shteti.

“JOQ, shi ca bohet n’Babrru. Tensioni i lart ka prek shpine, nuk duket askush nga shteti”.- shkruan qytetari.
Shtuar më 23/09/2019, ora 23:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori