E FUNDIT/ Stuhi rrufesh në Shkodër, plagosen 3 shtetas
"Mos më prek me dorë", ja çfarë ndodhi në takimin e Patozit në Korçë
Pëlqej
Gjatë takimit që pati Astrit Patozi në qytetin e Korçës, ka pasur një përplasje me tone të ashpra mes personave në sallë. E ndërsa njëri po fliste që të mbështesnin Patozin, disa të tjerë i janë kundërvënë.

“Asnjë nuk duhet të jetë i dridhur qoftë nga Basha apo nga Patozi. Të gjithë jemi demokratë. Të gjithë duhet ta duam Partinë Demokratike. Mos ta shikojmë PD si një lopë që ta mjelim dhe ta hedhim. PD-ne duhet ta duam si sytë e ballit” tha qytetari.

Por, nga zërat ne salle dogjohen disa qytetare qe flasin për kushtet ekonomike, ndërsa në fund të videos dëgjohet zëri i një vajze ku thotë “mos me prek me dorë”, dhe ketu nderpritet dhe takimi. /albeu.com/

Shtuar më 17/07/2017, ora 22:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori