Mos i humbisni këto pamje fantastike të Kosovës mbuluar me deborë (VIDEO)
Temperaturat e ulëta kanë përfshirë gjithë Europën, dhe lajmet e hidhura nuk kanë munguar, duke filluar nga persona të bllokuar dhe deri tek vdekjet.

Por, Kosova është zbukuruar së tepërmi nga bardhësia e borës.
Shumë media ndërkombëtare kanë shkruar për bukuritë e rralla të Kosovës.

Këtu keni edhe një shëtitje mahnitëse me dron./Albeu.com/
Shtuar më 14/01/2017, ora 07:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori